Nový hit sezóny: módní a stylový „maminkovský účes“

„Maminkovský účes“ je trend sezóny, který sluší všem milovníkům módních a stylových vzhledů.

“Maminkovský účes“ je poněkud originální název střihu. Tento název se objevil díky tomu, že dnešní mladé matky se často snaží vypadat mladě a stylově. Ovšem s dítětem v náruči jsou složité střihy a účesy, které vyžadují čas, tabu.

Dnešní ženy nesledují módní trendy, místo toho si je předělávají dle svého vkusu. To je ten důvod proč je moderní styl v podobě přirozenosti, opravdovosti a mírné nedbalosti žádoucí napříč všemi sociálními vrstvami.

Stylisté splňuji požadavky doby a tímto způsobem se zrodil „maminkovský účes“.

Tento účes má charakteristické rysy, které jej odlišují od velkého množství jiných střihů.

Především je to zkrácená délka. Samozřejmě mnohé závisí na tvaru obličeje a typu vlasů, přesto by ale délka měla být praktická. Jedná se tedy o střední nebo krátké variace střihů. Takový účes se snadno stylizuje, rychleji se myje a vyžaduje méně péče. Kromě toho lze zkrácené vlasy snadno stylizovat do přirozené nedbalosti pomocí lehkých vln.

Další vlastností je objem. Obraz moderní dívky by měl být výrazný a tento účes je zaměřen na zdůraznění předností. Nedostatky se snáze skrývají za objemem pramenů. Vlny vypadají na objemných účesech hravě a lehké zvlnění je trendem letošní sezóny. Mimo jiné, navlněné vlasy vypadají velmi žensky.

Tento střih se nejlépe provádí na krátkých vlasech nad ramena. Krátké vlasy nad ramena umožňuji experimentovat s délkou vlasů, formou ofiny, sestřihanými prameny, prodloužením obličeje a asymetrií.

V případě potřeby je možné vlasy nad ramena stylizovat velmi efektivně a pro každodenní nošení je úmyslná nedbalost vhodnou volbou. Asymetrie a pěšinka na stranu dodají takovému účesu neobvyklou originalitu.

Pokud chcete překvapit své okol novou změnou, vyzkoušejte „maminkovský účes“. Dobrý kadeřník vybere právě ten střih, který je ideální právě pro váš obličej.

NOU