Dvojčata se oženila s dvojčaty. Jak vypadají jejich děti? Sledujte fotografie.

Městečko Twinsburg ve státu Ohio pořádá každý rok poněkud neobvyklý festival. Od roku 1976 se sem sjíždějí jednovaječná dvojčata z celého světa.

V roce 1998 dorazili do Twinsburgu si užít jeden z večírků také dvojčata Craig a Mark Sanders. Kromě nich bylo na festivalu vidět dalších 36 párů dvojčat. Kdo by to byl řekl, že zrovna tento večírek založí hned dvě rodiny!

Na tuto stejnou událost vyrazila i dvojčata Diana a Darlene Nettmaye. Oba páry se potkaly v hotelovém lobby. Před odchodem na večírek spatřil Mark dvě blonďaté dívky. Obě dvě byly okouzlující, ale jeho oči okamžitě zbystřily Darlene. 

Náš hrdina okamžitě zavolal svého bratra. Jak se později ukázalo, Craigovi se na první pohled zalíbila Diana. Skvělá náhoda!

Od této chvíle se dva páry začali stýkat. Jejich první společné rande se uskutečnilo v St. Louise. Randění brzy přerostlo do vážných pocitů a oba páry se rozhodly, že uzavřou sňatek ve stejný den.

Během svatební ceremonie byl nejvíc šťastný otec dívek. Kdo by mohl pomyslet, že ve stejný den povede obě dvě dcery k oltáři. Šťastné novomanžele ani na chvíli nenapadlo se rozdělit, proto si koupily domy vedle sebe se společnou zahradou.

Tento příběh má nečekané pokračování. Diana otěhotněla jako první ze dvou sester. Přestože žena i muž jsou z jednovaječných dvojčat, šance na identická dvojčata byla zanedbatelná. Podobné případy se vyskytují jednou v každém milionu narozených dětí.

Přesto všechno se Dianě a Craigovi poštěstilo se stát rodiči jednovaječných dvojčat. Coldy a Brandy se narodili v roce 2001.

O rok později porodila sestra Diany dvě holčičky. Páry se ovšem nehodlaly nijak omezovat v počtu svých dětí.

Celkově mají dnes šťastní rodiče 10 dětí (každý pár má 5 dětí). Pouze v jednom ze tří těhotenství se podařilo sestrám porodit jedno dítě. U Diany a Craiga to byl prostřední syn, zatímco u Darlene a Marka to byl nejmladší syn.

V obou rodinách jsou však identická dvojčata obou pohlaví. To je úžasná náhoda! Díky tomu jsou rodiny často hosty různých talk show.

Navíc, mají spoustu vtipných a také roztomilých příběhů!


NOU